Kubki z nadrukiem (fotokubki)

Kubki ze zdjęciem

Dla prawdziwych smakoszy napojów pokroju kawa czy herbata, proponujemy zakup kubka z własnym nadrukiem lub zdjęciem a nawet napisem! Podczas picia napojów fotokubki będą przypominać Ci o ulubionej osobie lub zdarzeniu. Dajemy Ci także możliwość zakupu kubku z logiem firmowym. Pamiętaj, że przy zamówieniu powyżej 100 zł, przesyłkę opłacamy my, więc może warto zakupić więcej kubków w ramach jednego zamówienia?

Płatność i wysyłka

Oferujemy darmową dostawę na terenie Polski, o ile zamówienie widnieje na kwotę powyżej stu (100) złotych. Masz do wyboru: DPD (kurier), Pocztę polską lub paczkomaty InPost. Zamówiony produkt zostanie zrealizowany w 48 godzin od momentu zamówienia i tego samego dnia wysłany. Preferujemy paczkomaty InPost, ponieważ są naszym zdaniem najszybsze i dostarczają przesyłki z reguły w 24h. Możesz wybrać płatność z góry lub przy odbiorze, czyli za pobraniem Obsługujemy szybkie płatności internetowe PayU - dokonaj płatności online i ciesz się szybciej swoim zamówieniem.

Dodatkowe informacje

Oferujemy Wam produkty najlepszej jakości. Oznacza to, że wiemy, co sprzedajemy. Nadruki na produktach są wykonywane metodą cyfrową, czyli DTG. Jest to sprawdzona metoda tworzenia nadruku na koszulkach, bluzach czy innych tekstyliach, która sprawia, że nadruk jest trwały i łatwo się nie spiera. Bardzo ważne jest to, aby grafika, którą dodasz do generatora gadżetów była w wysokiej rozdzielczości. Preferowana rozdzielczość to 300 DPI - pozwoli ona na wydrukowanie nadruku w najwyższej jakości.

Ceny produktów

Kontakt

Pytania? Pisz na kontakt@wlasnenadruki.pl. Odpowiadamy w 24h!